Blog The Blue Tree

back to HOME >

Blog The Blue Tree

Welcome to the blog of The Blue Tree

The why, how and what in the world of
The Blue Tree

Witam Cię serdecznie na blogu The Blue Tree. Miło mi cię widzieć w świecie Niebieskiego Drzewka. The Blue Tree to niezwykłe miejsce dla ciekawych świata, ludzi i idei. Miejsce, które wesprze twój osobisty rozwój. Bardzo się cieszę, że Cię tutaj widzę.

Dlaczego powstało The Blue Tree

Stworzyłem The Blue Tree bo sam jestem osobą o niezaspokojonej ciekawości, o wielkim apetycie na wiedzę. Uwielbiam się uczyć, dowiadywać się nowych rzeczy, rozwijać swoje zainteresowania, poszerzać horyzonty. Niebieskie Drzewko jest narzędziem do tego, by dzielić się z innymi, w szczególności moimi drogimi uczniami, informacjami o świecie, ludziach i ideach.

Poprzez lekcje i wpisy na blogu staram się zachęcać innych do rozwoju osobistego, do rozwijania zainteresowań, do zdobywania nowej wiedzy i wprowadzania jej w czyn. Już od ponad 20 lat robię to na moich zajęciach z angielskiego. Więcej o mnie jako nauczycielu możesz dowiedzieć się ze stron:

mariuszmirecki.pl

polecanynauczycielangielskiego.pl

Co zawiera blog The Blue Tree

Blog The Blue Tree będzie zawierał wpisy po polsku i po angielsku. Będą wpisy poważne, o andragogice, sposobach
na efektywną naukę, pomysły jak uczyć się efektywniej. Będą też wpisy o tym, jak korzystać z Niebieskiego Drzewka,
by odnieść najwięcej korzyści z materiału z lekcji. Będą też luźniejsze teksty, podcasty, krótkie nagrania i wywiady.

Zapraszam zatem do lektury bloga The Blue Tree. Z pewnością nie zawiedziesz się na tym co tu znajdziesz. Dołożyłem starań, żeby materiały na tym blogu były praktyczne, ciekawe i inspirujące.

Najnowsze wpisy na blogu The Blue Tree

Maszyna do poszerzania horyzontów

Maszyna do poszerzania horyzontów

The Blue Tree to maszyna do poszerzania horyzontów. Użyj jej na swoich uczniach, a zobaczysz jak ich zainspirujesz. Dzięsięć bloków tematycznych i mnóstwo ciekawych, praktycznych i inspirujących lekcji angielskiego opartych na materiałach autentycznych.

read more