OPINIE i KOMENTARZE

Nauczycieli i Uczniów

Wyniki ankiety

w skali od 1 do 10

Jak ogólnie oceniasz swoje doświadczenia z The Blue Tree?

Jak oceniasz sposób przygotowania materiałów na lekcje?

Jak oceniasz przydatność treści z lekcji?

Co o podręczniku myśli …

NAUCZYCIELI

UCZNIÓW

Bardzo mnie cieszy, że już tylu nauczycieli i uczniów miało okazję skorzystać z lekcji na The Blue Tree – żywym podręczniku online do nauki angielskiego.

Jeszcze bardziej cieszą mnie ich pozytywne opinie, komentarze i wskazówki.

Dziękuję z całego serca. Jestem zachwycona jak wygląda strona i co zawiera. Kawał dobrej roboty.  Będę korzystać i polecać. I dziękuję za Personal Development Section. 

Natalia W

nauczycielka

The Blue Tree wydaje się SUPER i jest czymś czego od zawsze poszukiwałam. GRATULUJĘ pomysłu.

Ewa Sz.

nauczycielka

Prosta nawigacja na stronie, możliwość wyboru lekcji wg poziomu znajomości języka. Do tego – ciekawe i różnorodne materiały 🙂

Agata P

uczennica

Innowacyjne podejście do nauczania. Świetne przygotowanie merytoryczne wraz z interaktywnymi materiałami sprawia, że nauka nie jest nudna!

Weronika G

uczennica

Ja już miałam przyjemność nieco z the blue tree popracować i jestem zauroczona. Wreszcie materiały, których szukałam. Dla mnie znacznie ciekawsza alternatywa na zajecia z dorosłymi kursantami niż podręcznik, angażujące, dające kursantom mnóstwo okazji do mówienia po angielsku. Już to mówiłam, ale będę często powtarzać: Super robota !!!

Diana G.

nauczycielka

Bardzo dziękuję za przyznanie dostępu. Wygląda na to, że będę często korzystać z zasobów The Blue Tree 🙂

Magdalena Z.

nauczycielka

Internet zalewa nas informacjami. W tym gąszczu trudno znaleźć materiały, które niosą wartość i przedstawiają rzetelną wiedzę, nie tracąc przy tym mnóstwa czasu. Cenię serwis The Blue Tree za to, że dostarcza tego rodzaju materiały, na dodatek w sposób, który umożliwia ich zrozumienie nawet osobie, która nie mówi płynnie po angielsku.

Anna M.

uczennica

Filmiki odpowiednie do każdego poziomu, Quizlet. Strona w bardzo przystępny sposób pozwala na przeprowadzenie swojej własnej indywidualnej lekcji 🙂 Dzięki wielkie za tą możliwość. Dla mnie jest wszystko co trzeba 🙂

Mariusz G.

uczeń

Znajduje wiele inspirujących materiałów, na które zapewne bym nie trafił. Jest więcej wszystkiego niż można sobie wyobrazić. Ilośc rożnych narzędzi zawstydza, gdy sie nie korzysta 🙂

Tomasz K.

uczeń

Najbardziej mi się podoba podział filmików na części, dzięki czemu można robić przerwy od oglądania i odpowiadać bezśpośrednio na pytania pod filmikiem. Dodatkowo Quizlet ze słownictwem oraz mapy myśli.

Engliquest

nauczyciel

Różne sposoby prezentowania wiedzy

Monika Sz

Uczennica

Ciekawy sposób przedstawienia tematu, ćwiczenia utrwalające słownictwo. Gotowa lekcja do wykorzystania w każdej chwili.

Emilia L

Nauczycielka

Bardzo ciekawe tematy umożliwiające prowadzenie zajęć bez podręcznika. Bardzo fajny sposób zakańczania lekcji wyrażaniem opinii

Marta S

Nauczycielka

Ciekawe materiały, przejrzystość, pytania, które mobilizują do koncentracji.

Magda M

Uczennica

Bardzo interesujące lekcje które uczą nie tylko angielskiego ale często pomagają w przygotowaniu się do prowadzenia biznesu.

Jakub B

uczeń

Dostęp do Pana platformy byłby dla mnie dużym ułatwieniem w prowadzeniu zajęć:)

Dorota F.

nauczycielka

Pańska strona to istna baza rewelacyjnych pomysłów.

Anna Z.

nauczycielka

Bardzo dziękuję za przyznanie dostępu. Pana lekcje są po prostu REWELACYJNE!!!! Będę zachęcać moich uczniów aby skorzystali z Pana strony!

Aneta W.

nauczycielka

Pięknie dziękuję za dostęp do tego wspaniałego portalu jakim jest thebluetree!

Daria M.

nauczycielka

Dzięki serwisowi “The Blue Tree” jestem w stanie dużo łatwiej uczyć się angielskiego. Zawiera on wiele ciekawych filmów i innych materiałów jak fiszki, co sprawia, że nauka się nie nudzi.

Mateusz M.

uczeń

Dostępność i duża liczba interesujących lekcji pozwala nie dość, że się uczyć angielskiego, to też poznawać bardzo ciekawe tematy przydatne w moim życiu zawodowym.

Jakub B.

uczeń

Uczę się, jak się uczyć języka angielskiego. Uczę się nowych słów w skuteczny i przyjemny sposób.

Agnieszka NC.

uczennica

Dla mnie The Blue Tree to głównie korzyść zapoznawania się z treściami, o których sporo wiem, w języku angielskim. Ciekawa i przejrzysta forma zachęca do uczenia.

Dorota WJ.

uczennica

szeroka tematyka tekstów i nagrań, ich aktualność, estetyka strony, łatwość w korzystaniu z platformy, możliwość zrealizowania interesujących nas lekcji (korzyść dla ambitnego studenta)

Elżbieta J

uczennica

Zawsze mogę znaleźć coś ciekawego na szybko

Martyna Drohomirecka

nauczycielka

różnorodna tematyka lekcji, nawiązująca do współczesnego świata, aktualnych wydarzeń, zawierająca rzeczywiste materiały; dużo łatwiej się uczę, jeśli jestem zainteresowana tematem, a na The Blue Tree są tylko ciekawe zagadnienia

Aleksandra K

uczennica

Adekwatność tematów dostosowanych do potrzeb/aspiracji. Różne formy pracy nad danym obszarem/zagadnieniem – od oglądania i słuchania, po sprawdzanie słownictwa i ćwiczenia

Jadwiga Ch

uczennica