Masz już swoje konto na The Blue Tree?

Welcome to THE BLUE TREE

UPS, nie mogę ci pokazać tej strony jeszcze 🙂

Welcome to THE BLUE TREE
Premium English Lessons - the solution to your problem with speaking English

Ta strona jest dostępna dla moich uczniów.

“A jak mogę otrzymać dostęp do tych lekcji?” pytasz może.

Cóż, to w sumie bardzo proste. Zapisz się na zajęcia z angielskiego ze mną. 🙂

Możesz to łąatwo zrobić korzystając z linka poniżej.

Zapraszam serdecznie!

Uczysz się angielskiego i szukasz:

– nauczyciela którego lekcje będą rozwijały Twoje zainteresowania przy okazji ucząc Cię angielskiego

– nauczyciela z doświadczeniem, który podchodzi do swojej pracy z oddaniem i profesjonalizmem.

– nauczyciela angielskiego, który będzie wiedział jak cię zmotywować i zachęcić do nauki?

Zapisz się na zajęcia ze mną! Już od 20 lat zajmuję się nauczaniem angielskiego. Zaufało mi już wielu uczniów, firm i instytucji. Sam zobacz co inni mówią o moich lekcjach angielskiego.

Premium English Lessons - the solution to your problem with speaking English

Bardzo interesujące lekcje które uczą nie tylko angielskiego ale często pomagają w przygotowaniu się do prowadzenia biznesu.

Jakub B

Mariusz jest nauczycielem niespotykanie profesjonalnym i zaangażowanym w swoją pracę. Lekcje są zawsze ciekawe, w dobrej atmosferze, a wartość dodaną nauki języka angielskiego stanowi również własny rozwój osobisty. Dzięki Mariuszowi można nie tylko rozwijać umiejętności ligwistyczne, ale również zastanowić się na swoim rozwojem zawodowym. Zasady współpracy są przedstawione bardzo przejrzyście. Zajęcia odbywają się zawsze punktualnie i są dobrze przygotowane. Jakby tego było mało, Mariusz jest niezwykle sympatyczny i bardzo kulturalny. Nie wyobrażam sobie lepszego nauczyciela! Serdecznie polecam.

Magda W

Mariusz is a great lecturer. Unlike many others he teaches how to actually communicate (better) in English and not how to do tests on English. He keeps lessons interesting by picking subjects that are relevant to other areas of life. You can benefit enormously. Highly recommendable.

Krystian P

Współpraca z Mariuszem to przyjemność i rozwój na wielu poziomach. Oprócz doskonałych lekcji i zadań domowych z języka angielskiego, Mariusz potrafi przemycić inne treści, które wspierają rozwój zawodowy i osobisty. Bardzo bardzo polecam współpracę z Mariuszem przy nauce języka, a także w razie potrzeby rozwoju kariery. Jestem wdzięczna, że go poznałam.

Kamila P

Innowacyjne podejście do nauczania. Świetne przygotowanie merytoryczne wraz z interaktywnymi materiałami sprawia, że nauka nie jest nudna!

Weronika G

Internet zalewa nas informacjami. W tym gąszczu trudno znaleźć materiały, które niosą wartość i przedstawiają rzetelną wiedzę, nie tracąc przy tym mnóstwa czasu. Cenię lekcje z Mariuszem za to, że dostarcza tego rodzaju materiały, na dodatek w sposób, który umożliwia ich zrozumienie nawet osobie, która nie mówi płynnie po angielsku.

Anna M.

Znajduje wiele inspirujących materiałów, na które zapewne bym nie trafił. Jest więcej wszystkiego niż można sobie wyobrazić. Ilośc rożnych narzędzi zawstydza, gdy sie nie korzysta 🙂

Tomasz K.

Mariusz to zdecydowanie najlepszy nauczyciel języka angielskiego jakiego spotkałem. Zajęcia są niesamowicie ciekawe i wciągające. Multimedialna oprawa pomaga w nauce i dodatkowo przekazuje wiedzę nie tylko z zakresu języka angielskiego. Polecam każdemu kto chce się NAuczyć języka angielskiego a nie jedynie uczyć przez kolejny semestr / rok.

Tomasz K

Polecam z całego serca! Jak dla mnie najlepszy nauczyciel,z jakim mialam okazję pracować – kreatywny, nietuzinkowy, otwarty, przesympatyczny i zarażający miłością do nauki:)) Żadna lekcja prowadzona przez Mariusza nie jest taka sama, po skończeniu zajęć wychodzi się z szerokim uśmiechem na twarzy i chce się więcej! Dzięki Mariuszowi zaczęło mi sie po prostu chcieć:) Dałabym milion gwiazdek ,gdybym tylko mogła, Mariusz jest najlepszy :))

Patrycja T

Ciekawe zajęcia, z wykorzystaniem szerokiego spektrum nowoczesnych technologii. Oprócz j. angielskiego dodatkowa bardzo duża wartość dodana polegająca na zgłębianiu wiedzy z “miękkich” dziedzin (np. nauka efektywnej autoprezentacji).

Piotr T

szeroka tematyka tekstów i nagrań, ich aktualność, estetyka strony, łatwość w korzystaniu z platformy, możliwość zrealizowania interesujących nas lekcji (korzyść dla ambitnego studenta)

Elżbieta J

różnorodna tematyka lekcji, nawiązująca do współczesnego świata, aktualnych wydarzeń, zawierająca rzeczywiste materiały; dużo łatwiej się uczę, jeśli jestem zainteresowana tematem, a na The Blue Tree są tylko ciekawe zagadnienia

Aleksandra K

Adekwatność tematów dostosowanych do potrzeb/aspiracji. Różne formy pracy nad danym obszarem/zagadnieniem – od oglądania i słuchania, po sprawdzanie słownictwa i ćwiczenia

Jadwiga Ch

Gorąco polecam zajęcia z Panem Mariuszem, dzięki któremu moje umiejętności językowe znacząco wzrosły. Pan Mariusz jest elastyczny i dostosował tematykę zajęć do moich zainteresowań i mojej pracy. Swobodnie mogę prowadzić konwersację na tematy, które są mi bliskie, co zdecydowanie zwiększa moje zaangażowanie w naukę.

Łukasz G

Great teacher, great motivator! Nice Man! 110 % recommendation from my side.

Rafał K